🌴 Letní cenové pecky |  Nejlepší nabídky na jednom místě >>

🔥EXTRA 10 % na vybranou obuv i oblečení SalomonNakupuj s kódem SALOMONEXTRA10 👉

573 034 500
Po-Pá: 8.00-16.00 h
POTŘEBUJETE PORADIT?
+420 573 034 500
Navštivte naši blogovnu
rady, tipy, recenze Poslat dotaz
Naše
prodejny
Kalendář
akcí
  • sobota 18. července
    Testovačka bot Salomon | DJ SET
  • pondělí 20. července
    Velká letní testovačka ASICS
  • čtvrtek 23. července
    Testovačka trailových běžeckých bot Brooks

Žádné oblíbené produkty.

Váš košík je prázdný.

Čelovka Silva Seek 450 38553 - blue

Barevné varianty

1 029 Kč s DPH
prodejna
Dostupnost
a termíny doručení
Čelovka Silva Seek 450 Recharge ti poskytne silné osvětlení pro momenty, kdy potřebuješ opravdu vidět daleko, ale zároveň oceníš dlouhou výdrž při méně náročném používání. Má výkon 450 lumenů a dosvit až 90 metrů, což je skvělé pro běh ve tmě, výlety do hor nebo opravdové dobrodružství pod širým nebem. Vestavěná dobíjitelná baterie 1350 mAh se nabíjí přes USB-C, takže není nutné nosit náhradní AAA baterie. Super-low režim (10 lm) oceníš třeba při pohybu po táboře nebo když chceš šetřit energii při celonočním používání. Pásek 25 mm s protiskluzovou středem a elastickou konstrukcí dobře sedí a drží, i když se hýbeš nebo namáháš hlavu. Díky voděodolnosti IPX5 zvládneš déšť nebo stříkající vodu bez obav. Červené světlo neoslňuje a udržuje noční vidění, zatímco zámek tlačítka zabrání náhodnému zapnutí v batohu. Pokud hledáš čelovku, která nabídne silný výkon, flexibilitu a dlouhou životnost v kompaktním těle, Seek 450 Recharge je skvělá volba. Světelný výkon: 450 lm Dosvit: až 90 m Výdrž baterie: až 90 h (v režimu Super Low) Napájení: vestavěná Li-Po baterie 1350 mAh, nabíjení přes USB-C Režimy svícení: vysoký / střední / nízký / super low + červené světlo Voděodolnost: IPX5 – odolná proti stříkající vodě Hmotnost: cca 70 g (včetně baterie) Pásek: elastický 25 mm se silikonovým protiskluzovým proužkem Technologie osvětlení: Silva Intelligent Light – kombinace širokého a dálkového paprsku Indikátor baterie: LED ukazatel stavu nabití Zámek tlačítka: proti nechtěnému zapnutí Odnímatelná lampová jednotka: možnost uchycení na helmu nebo batoh
Číst více
  • Parametry
    Kategorie Čelovky, svítilny Silva
    Barva modrá
    Pohlaví Pro muže , Pro ženy , Unisex
    Hmotnost (g) 70 g
    Světelný výkon 450 lm
    Maximální dosvit (m) 90 m
    Typ baterie/dobíjení Dobíjecí , Micro-USB
    Výdrž (hodiny) 90 h
    Roční období Jaro/Podzim , Léto , Zima
  • Historie ceny
    1 029 Kč Nejnižší cena za posledních 30 dní.
    1 150 Kč Původní cena.
  • Recenze

    Produkt zatím nebyl hodnocen

  • Popis produktu

    Čelovka Silva Seek 450 Recharge ti poskytne silné osvětlení pro momenty, kdy potřebuješ opravdu vidět daleko, ale zároveň oceníš dlouhou výdrž při méně náročném používání. Má výkon 450 lumenů a dosvit až 90 metrů, což je skvělé pro běh ve tmě, výlety do hor nebo opravdové dobrodružství pod širým nebem. Vestavěná dobíjitelná baterie 1350 mAh se nabíjí přes USB-C, takže není nutné nosit náhradní AAA baterie. Super-low režim (10 lm) oceníš třeba při pohybu po táboře nebo když chceš šetřit energii při celonočním používání. Pásek 25 mm s protiskluzovou středem a elastickou konstrukcí dobře sedí a drží, i když se hýbeš nebo namáháš hlavu.

    Díky voděodolnosti IPX5 zvládneš déšť nebo stříkající vodu bez obav. Červené světlo neoslňuje a udržuje noční vidění, zatímco zámek tlačítka zabrání náhodnému zapnutí v batohu. Pokud hledáš čelovku, která nabídne silný výkon, flexibilitu a dlouhou životnost v kompaktním těle, Seek 450 Recharge je skvělá volba.

    • Světelný výkon: 450 lm

    • Dosvit: až 90 m

    • Výdrž baterie: až 90 h (v režimu Super Low)

    • Napájení: vestavěná Li-Po baterie 1350 mAh, nabíjení přes USB-C

    • Režimy svícení: vysoký / střední / nízký / super low + červené světlo

    • Voděodolnost: IPX5 – odolná proti stříkající vodě

    • Hmotnost: cca 70 g (včetně baterie)

    • Pásek: elastický 25 mm se silikonovým protiskluzovým proužkem

    • Technologie osvětlení: Silva Intelligent Light – kombinace širokého a dálkového paprsku

    • Indikátor baterie: LED ukazatel stavu nabití

    • Zámek tlačítka: proti nechtěnému zapnutí

    • Odnímatelná lampová jednotka: možnost uchycení na helmu nebo batoh